Новини проекту
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Новини

Сьогдні в СЗОШ #27 в 11-а класі відбулася зустріч з носієм мови Erin Nichole. Школярі дуже тепло зустріли Ерін, були дуже активними та задавали дуже багато питань на різні теми. Ерін розповіла про себе, свою сім'ю, роботу та вподобання. Дітям дуже сподобався акцент та вимова Ерін. Під час зустрічі обговорили такі теми, як навчання в школі, система освіти у США, режим навчання в школі, правила для школярів, дисципліни, умови вступу у виші навчальні заклади; харчування в школі; подорож, міста, цікаві видовищні місця в Україні та у США. Діти дали поради стосовно місць та міст, які варто відвідати. Також обговорили смаки в музиці, послухали улюблені пісні Ерін, які зазвичай не слухають в Україні. Також піднімали питання стилю одягу, ціна, Хмельницький ринок та магазини; домашні улюбленці, українська національна кухня, що їдять американські школярі та режим дня сучасного американця, діалекти англійської, якою розмовляють жителі в різних частинах та штатах Америки та багато ін. Шкода, що урок триває лише 45 хвилин і ще багато питань залишились не обговореними. Але сподіваємось, що така зустріч не остання... To be continued..

Школа – це крок до самостійного життя. Яким воно буде в майбутньому – багато в чому залежить від компетентнісних умінь сьогоднішніх учнів. Тому завдання вчителя – забезпечити умови для реалізації можливостей формування таких компетентностей, а соціальної та громадянської – насамперед.
З цією метою в нашій школі вперше планується відтворити справжню процедуру виборів до шкільного парламенту та на посаду його голови. Першим кроком стала робота над розробкою нового Положення про вибори учнівського врядування: яким цей процес бачать учні 10 класу, які етапи він включатиме, як здійснюватиметься відбір кандидатів, кого бачать шкільним лідером тощо. У захопливій дискусії народжувалася істина…

Перший урок у 5-А класі: "Україна починається з тебе!" Активні, творчі, трошки схвильовані від зустрічі з новим, але сповнені приємних вражень і віри у свої сили. Все буде добре! Однак пам'ятайте - ваше успішне майбутнє залежатиме тільки від вас

У п'ятницю, 4 травня, міська рада гостинно запросила шестикласників - учасників та переможців квесту "Місто – влада – громада" та вікторини «Місто своїми руками», які проводились цьогоріч у школах Хмельницького. Команда СЗОШ № 27 ім. Дмитра Іваха "Ерудит" у складі Ненчин Олександри, Трибусовської Наталі, Нікіфорової Влади, Заріпової Насті, Домбровської Кіри та Островського Віталія, яка посіла ІІ місце (а тому не поїхала на екскусію до Верховної Ради), пішла на екскурсію до міської...Однак запевняю: ви - найкращі (як у міськраді, так і під час гри)!
Учні ще раз знайомились із будівлею міської ради, історією міського самоврядування, спілкувались із керуючою справами виконавчого комітету Юлією Сабій та уявляли себе в ролі міського голови, його заступників і депутатів. Юних хмельничан керуюча справами ознайомила із процесом формування та основними напрямками роботи виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу міста. По закінченні екскурсії школярі отримали подарунки від міської ради.

Участь команди СЗОШ № 27 ім. Дмитра Іваха м. Хмельницького на чолі з директором школи Андрощуком П.П. у афілійованій (не)конференції mini-EdCamp Khmelnytskyi Children Palace "Освітній простір - територія прав людини" була досить дотичною до основних аспектів Програми «Демократична школа» і принесла нам чимало нових вражень, захоплюючих ідей та чудових можливостей.
Координатор проекту Дячок О.Я. разом з директоркою НВО № 9 Іриною Томич, учасником першої хвилі Програми, на вчительській паралелі презентували участь своїх шкіл щодо створення демократичного освітнього середовища.
Наша команда, натхненна і окрилена почутим і побаченим, готова втілювати зміни, реалізовувати проекти, робити свою школу кращою, а учнів - успішними!

Учениці 10-А класу Андрійчук Анна, Борисенкова Діана, Вознюк Катерина, Горбатюк Анна та Гошовська Катерина приймали участь у ІІ відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі NATUS VINCERE, який проводився 21-22 березня 2018 року у м. Тернополі на базі юридичного факультету Тернопільського національного університету. За підсумками турніру команда школи зайняла 8 місце серед 28 команд-учасників правової секції. Капітан команди - Гошовська Катерина, керівник команди - Широка О.М., вчитель історії та правознавства. Куратор команди - кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної безпеки і фінінсових розслідувань Фаріон Антоніна Іванівна.
З командою працювали також волонтери-студенти і курсу юридичного факультету Фомігей Олександр Іванович та Поглод Наталія Віталіївна.

В рамках місячника поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами в СЗОШ № 27 імені Дмитра Іваха соціально-психологічною службою школи з учасниками освітнього процесу проведено ряд різнопланових заходів: виставка робіт учнів "Люди з особливими освітніми потребами. Ми - однакові", кінолекторій "Мозок Уго", години спілкування з елементами тренінгу.

25 квітня відбулись "Веселі старти" між учнями 3 класів. Учням цікаво та весело. Перемогу здобули учні 3-А класу.

Вітаємо Марчук Яну, ученицю 9-Б класу, з ІІ місцем у творчому конкурсі " Професія судді очима школярів". Усім 22-ом учасникам конкурсу Апеляційний суд Хмельницької області запропонував відвідати з екскурсією Верховний суд України.

Нагадуємо: в нашій Демократичній школі є доступ до "вільного" WI-FI для учнів. Паролем до безпровідного інтернету є відповідь на конкретне питання, яке розміщуємо на дошці оголошень на 1 поверсі, Фейсбук-сторінці школи та сайті школи. Пароль змінюємо 2 рази на тиждень )) Слідкуйте за повідомленнями!

Розбудовуючи Демократичну школу, наші учні все більше долучаються до активного громадського життя в місті. Зокрема, протягом 20-22 квітня школярі 9-10 класів стали слухачами "Академії змін" від молодіжної ГО «Молодь за краще майбутнє». Вони вчилися новому баченню трансформацій у суспільстві, усвідомленню власної значимості в цих процесах, вмінню реалізовувати свої ідеї та проекти. А головне – зрозуміли найважливіше: хочеш змінити світ – почни з себе! Тепер, отримавши сертифікати та озброївшись знаннями, наші активісти візьмуться реалізовувати намічене!