Новини проекту
МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 27 чоловік

Новини

У п'ятницю, 4 травня, міська рада гостинно запросила шестикласників - учасників та переможців квесту "Місто – влада – громада" та вікторини «Місто своїми руками», які проводились цьогоріч у школах Хмельницького. Команда СЗОШ № 27 ім. Дмитра Іваха "Ерудит" у складі Ненчин Олександри, Трибусовської Наталі, Нікіфорової Влади, Заріпової Насті, Домбровської Кіри та Островського Віталія, яка посіла ІІ місце (а тому не поїхала на екскусію до Верховної Ради), пішла на екскурсію до міської...Однак запевняю: ви - найкращі (як у міськраді, так і під час гри)!
Учні ще раз знайомились із будівлею міської ради, історією міського самоврядування, спілкувались із керуючою справами виконавчого комітету Юлією Сабій та уявляли себе в ролі міського голови, його заступників і депутатів. Юних хмельничан керуюча справами ознайомила із процесом формування та основними напрямками роботи виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу міста. По закінченні екскурсії школярі отримали подарунки від міської ради.

Участь команди СЗОШ № 27 ім. Дмитра Іваха м. Хмельницького на чолі з директором школи Андрощуком П.П. у афілійованій (не)конференції mini-EdCamp Khmelnytskyi Children Palace "Освітній простір - територія прав людини" була досить дотичною до основних аспектів Програми «Демократична школа» і принесла нам чимало нових вражень, захоплюючих ідей та чудових можливостей.
Координатор проекту Дячок О.Я. разом з директоркою НВО № 9 Іриною Томич, учасником першої хвилі Програми, на вчительській паралелі презентували участь своїх шкіл щодо створення демократичного освітнього середовища.
Наша команда, натхненна і окрилена почутим і побаченим, готова втілювати зміни, реалізовувати проекти, робити свою школу кращою, а учнів - успішними!

Учениці 10-А класу Андрійчук Анна, Борисенкова Діана, Вознюк Катерина, Горбатюк Анна та Гошовська Катерина приймали участь у ІІ відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі NATUS VINCERE, який проводився 21-22 березня 2018 року у м. Тернополі на базі юридичного факультету Тернопільського національного університету. За підсумками турніру команда школи зайняла 8 місце серед 28 команд-учасників правової секції. Капітан команди - Гошовська Катерина, керівник команди - Широка О.М., вчитель історії та правознавства. Куратор команди - кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної безпеки і фінінсових розслідувань Фаріон Антоніна Іванівна.
З командою працювали також волонтери-студенти і курсу юридичного факультету Фомігей Олександр Іванович та Поглод Наталія Віталіївна.

В рамках місячника поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами в СЗОШ № 27 імені Дмитра Іваха соціально-психологічною службою школи з учасниками освітнього процесу проведено ряд різнопланових заходів: виставка робіт учнів "Люди з особливими освітніми потребами. Ми - однакові", кінолекторій "Мозок Уго", години спілкування з елементами тренінгу.

25 квітня відбулись "Веселі старти" між учнями 3 класів. Учням цікаво та весело. Перемогу здобули учні 3-А класу.

Вітаємо Марчук Яну, ученицю 9-Б класу, з ІІ місцем у творчому конкурсі " Професія судді очима школярів". Усім 22-ом учасникам конкурсу Апеляційний суд Хмельницької області запропонував відвідати з екскурсією Верховний суд України.

Нагадуємо: в нашій Демократичній школі є доступ до "вільного" WI-FI для учнів. Паролем до безпровідного інтернету є відповідь на конкретне питання, яке розміщуємо на дошці оголошень на 1 поверсі, Фейсбук-сторінці школи та сайті школи. Пароль змінюємо 2 рази на тиждень )) Слідкуйте за повідомленнями!

Розбудовуючи Демократичну школу, наші учні все більше долучаються до активного громадського життя в місті. Зокрема, протягом 20-22 квітня школярі 9-10 класів стали слухачами "Академії змін" від молодіжної ГО «Молодь за краще майбутнє». Вони вчилися новому баченню трансформацій у суспільстві, усвідомленню власної значимості в цих процесах, вмінню реалізовувати свої ідеї та проекти. А головне – зрозуміли найважливіше: хочеш змінити світ – почни з себе! Тепер, отримавши сертифікати та озброївшись знаннями, наші активісти візьмуться реалізовувати намічене!

Учні нашої школи є учасниками обласного конкурсу читців імені Леоніда Івановича Глібова "Дух генія вита Подільським краєм". Цвігун Юліанна - учениця 2-Б класу та Чуловський Богдан - учень 8-Б класу.

19 квітня 2018 року о 14.30 год. розпочалось урочисте закриття фестивалю-конкурсу "ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРОЛІСОК - 2018".
Переможці отримали свої нагороди та, сподіваємось, натхнення у творчості.
Дякуємо, усім учасникам фестивалю за сміливість у художньому самовираженні та бажаємо вам подальших перемог!!!
Вдячні тим, хто допомагав у організації цього свята!
Чекаємо у наступному році усіх креативних та творчих :)

В рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у СЗОШ № 27 імені Дмитра Іваха були: проведені бесіди з учнями, екскурсія учнів 6-Б класу до музею пам'яті Героїв Чорнобиля, цікаво пройшов день ЦЗ. Цікаву пізнавальну лекцію провели інспектори першого загону ДСНС м. Хмельницького з учнями початкової школи.

18 квітня 2018 року нашу школу відвідали троє значних митців нашого краю - Янцеловський В.В. (засновник фестивалю-конкурсу "ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРОЛІСОК-2018"), Корницька Л.А. (член Спілки дизайнерів України), Залевська М.Ю. (президентський стипендіат в галузі мистецтва) - з метою оцінити творчі роботи учасників фестивалю-конкурсу "ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРОЛІСОК-2018".

Хмельницькі велосипедисти вибороли 29 медалей на чемпіонаті України

Посилання на джерело: https://vsim.ua/Sport/hmelnitski-velosipedisti-viboroli-29-medaley-na-chempionati-ukrayini-10683645.html

ГО "Молодь за краще майбутнє" в дії! А ми з ними вже співпрацюємо! Виявляється, в бібліотеці для юнацтва не лише книжки читають, а й грають у цікаві ігри. Шестеро наших учасників "Шпигунського квесту"
з 9-А та 10-А класів... Впізнаєте?..