Новини проекту
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 16 чоловік

Новини

23 лютого для педколективу СЗОШ № 27 ім. Дмитра Іваха м. Хмельницького
був проведений семінар «Наша участь у Програмі «Демократична школа»,
організований учасниками базового тренінгу у Львові директором закладу
Андрощуком П.П. та вчителем історії Дячок О.Я. Реалії сьогодення диктують нові виклики, пов’язані зі становленням справді демократичного суспільства, здатного інтегруватися з європейськими цінностями. Це непросто, оскільки тривалий час демократія була більше популістським гаслом, ніж основою існування України. Тому настільки важливо, щоб саме підростаюче покоління, яке тримає в своїх руках майбутнє держави, усвідомлювало повною мірою важливість засад демократичного розвитку. Реформи, започатковані в освіті, покликані сформувати справжнього громадянина, здатного до самореалізації через прояви активної життєвої позиції, вміння брати особисту відповідальність, виявляти емпатію й толерантність. Але до кінцевої мети ще дуже багато кроків! Ми хочемо бути причетними до процесу трансформації суспільства і готові брати участь у програмі «Демократична школа». Впевнені – у нас все вийде!

17-20 лютого команда СЗОШ №27 ім. Дмитра Іваха м.Хмельницького у складі
директора школи Андрощука П.П., вчителя історії Дячок О.Я., голови батьківського комітету 10-Б класу Синозацької А.П. та представника міської влади Шемчука О.О. взяла участь у базових тренінгах Програми «Демократична школа», яку реалізує Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, Центром освітніх ініціатив та ІСАР «Єднання». Тренінг для шкільних команд мав завдання: сформувати розуміння демократичної школи на основі Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ); ознайомити з трьома вимірами демократичної школи; напрацювати бачення можливих змін через Інструмент демократичного розвитку школи, що передбачає загальношкільний підхід у освітньому процесі.
Змістовні сесії тренінгу дали нам чітке усвідомлення того, як саме форми і методи навчання, виховна робота, участь у громадському житті та шкільному самоврядуванні впливають на становлення активної громадянської позиції наших учнів. Адже лише тоді, коли ми зуміємо сформувати всебічно розвинену особистість та відповідального громадянина, ми збудуємо справді демократичну державу.

Учні 3-7 класів проявили надзвичайну фантазію і художні здібності та створили листівки англійською мовою до свята усіх закоханих, які адресували своїм рідним, друзям, вчителям.

12 лютого 2018 року відбувся урок мужності для учнів 8-10 класів "Революція Гідності: як це було...".
Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас - життя - присвячується.
Тим, хто загинув під час Революції Гідності, хто зараз боронить незалежність і цілісність нашої України - присвячується.
Пам'ятаймо, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось низко до землі їм,
Квітами устелемо їх тернистий шлях.
На зустріч до учнів прийшов учасник Революції Гідності, людина, яка була на Майдані Хмельницького та Києва, депутат обласної ради Панчук Анатолій.
Дякуємо Героям Небесної Сотні ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ! ЗА ТЕ, ЩО НЕ пошкодували ЖИТТЯ ЗАРАДИ НАС З ВАМИ! ЗАРАДИ НАШОГО МАЙБУТНЬОГО! СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!

1 лютого у нашій школі відбулося свято «Мовою віршів малюємо зиму». На це свято учні 4-А класу із класним керівником Бодарич О.І. запросили батьків, а також всіх бажаючих. В актовій залі школи розгорнулося ціле казкове дійство. У гості до дітей прийшла Зима, яка з ними співала пісні, танцювала, відгадувала загадки. За допомогою віршів учні описували красу цієї чарівниці. Свято порадувало присутніх гарним настроєм.

Учні школи беруть участь у соціальному проекті ДТЕК Нова генерація "Абетка житлово-комунального управління". Курс є досить захоплюючим, тому радимо всім підключатися до вивчення даного курсу.

08.02.2018 р. Хмельницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з вчителем Крамар М.В. провели для учнів 5-В класу урок на тему "Виготовлення листівки до Дня Святого Валентина"для воїнів АТО.

1.02.2018 року в школі відбулась зустріч учнів з волонтером Корпусу Миру США в Україні Аланом Янгом. Було обговорено актуальні проблеми навколишнього середовища та створення сміттєпереробного заводу у м. Хмельницький. Учні також мали можливість поспілкуватись з носієм мови. Зустріч була цікавою та інформативною.

Сьогодні відбулася урочиста конференція з нагоди запуску програми «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018-2022). На заході були присутні представники навчальних закладів, експерти, тренери та партнери Програми.
Конференцію відкрили вітальним словом Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, Уле Т. Горпестад, Посол Норвегії в Україні та виконавчий директор Європейського центру ім. Вергеланда Ана Перона-Ф’єльдстад. Міністр освіти Лілія Гриневич підкреслила важливість співпраці з Центром у реформуванні освітнього процесу в Україні на всіх рівнях.
Під час конференції відбувся круглий стіл за участі директорів шкіл-учасниць 1-го і 2-го циклів програми , які поділилися зі своїми новими колегами власним досвідом впровадження демократичних змін у школах.
У фіналі відбулося урочисте підписання Декларації про співпрацю програми з новими школами-учасницями.
Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання»

24 січня 2018 року в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи в початковій школі на тему «Створення умов для формування ключових компетентностей «умій учитися» учнів початкової школи».
Програма семінару була насиченою, різноманітною, цікавою, носила практичний характер.
Роботу семінару розпочала методист Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Петричко І.П., яка наголосила на важливості формування ключових компетентностей школярів.
Директор школи Андрощук П.П. презентував навчальний заклад. Заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі Варениця Н.В. та голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Пепришена І.І. поділились досвідом роботи педагогічного колективу школи над формуванням ключових компетентностей учнів. Проведено відкритий урок з трудового навчання в 3-Б класі (вчитель Бута Р.О.), літературного читання в 3-В класі (вчитель Осико Н.П.).
Учасники семінару взяли активну участь у міні-тренінгу «Психологічний аспект формування ключових компетентностей школярів», який провела практичний психолог школи Пивовар Д.В. Відвідали майстер-клас з виготовлення топіарію «Дерево щастя власними руками», який провела вчитель початкових класів Дубина М.П.
Наприкінці семінару освітяни ділилися враженнями від побаченого та дарували теплі слова колективу школи.

Учні 9-их класів мали змогу познайомитись з переліком професій, які можна здобути у Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті: водій автотранспортних засобів категорії "С", слюсар з ремонту автомобілів, секретар керівника з умінням працювати на ПК, швачка, кухар, оператор комп'ютерного набору.